Debiutinis blynas FIBA Čempionų lygos varžybose „Šiauliams“ gerokai prisvilo. Šiauliečiai savo pasirodymą baigė jau pirmame atrankos varžybų etape.

Lietuvos čempionato atstovai išvykoje 65:79 (13:19, 18:20, 12:22, 22:18) nusileido Sofijos „Levski Lukoil“ komandai, prieš kurią suklupo ir pirmame tarpusavio mače.

Pirmoje akistatoje namuose „Šiauliai“ pralaimėjo 79:91, nors tris kėlinius turėjo iniciatyvą. Šiauliečiai atsiliko nuo pat pirmos rungtynių minutės, o 7-ąją susitikimo minutę tebuvo pelnę vos 4 taškus.

Antano Sireikos kariaunai pavyko priartėti ir iki trečio kėlinio pradžios laikytis gana netoli varžovų.

Visgi antroje trečio kėlinio pusėje „Levski Lukoil“ krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą ir likęs laikas buvo tik formalumas.

„Levski Lukoil“: Patrickas Rembertas 20 (5 atk. kam.), Hristo Zaharievas 16 (8/9 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Dejanas Toškovas Ivanovas 13 (6 atk. kam.).

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 14 (7 rez. perd.), Diego Kapelanas 11 (2/6 tritaškiai), Ignas Vaitkus (6/6 baudų metimai) ir Benas Griciūnas (8 atk. kam.) po 10.