Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate aukso medalį iškovojo lietuvė Ieva Serapinaitė.

Merginų finale lietuvė surinko 1326 taškus ir po dramatiško finišo aplenkė baltarusę Tatjaną Rahačovą (1323), trečia liko britė Jessica Varley (1288).

I.Serapinaitė fechtavimo rungtyje laimėjo 27 kovas ir su 264 tšk. buvo antra. Vėliau 200 m laisvuoju stiliumi I.Serapinaitė nuplaukė per 2 min. 14.01 sek., pelnė 293 tšk. ir buvo pati greičiausia.

Jojimo rungtyje lietuvė gavo 7 baudos balus ir surinko 293 tšk., o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje maloniai nudžiugino ir užfiksavo ketvirtą laiką (13:33.23, 487 tšk.), nors ši rungtis lietuvei dažniausiai sekasi prasčiausiai.

Aurelija Tamašauskaitė buvo 6-a (1248), Elžbieta Adomaitytė – 18-a (963).

Šeštadienį vaikinų finale dalyvaus ir trys lietuviai vaikinai – Gytis Gudlevičius, Aivaras Kazlas ir Dovydas Vaivada.