Šiaulių „Šiauliai“ ketvirtadienio vakarą stojo į kovą Čempionų lygos atrankoje. Deja, namų arenoje rezultatu 79:91 (29:23, 15:19, 29:28, 6:21) buvo pralaimėta Sofijos „Lukoil Levski“ ekipai.

Antano Sireikos vadovaujama komanda rungtynes pradėjo aukštu tempu ir po dviejų kėlinių pirmavo 44:42, trečiame kėlinyje dar šiek tiek padidino persvarą, tačiau ketvirto kėlinio metu komanda subyrėjo ir jį pralaimėjo net 15 taškų skirtumu.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 22-ą dieną Bulgarijoje, o „Šiauliai“, norint patekti į tolimesnį atrankos etapą, jose turės panaikinti 12 taškų deficitą.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus ir Karolis Lukošiūnas po 14, Christianas Terrellas 12, Antanas Udras 11.

„Lukoil Levski“: Dejanas Ivanovas 25, Božidaras Avramovas 23, Patrickas Rembertas 19.