33
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos net aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų bei akibrokštų. Sėkmingai titulo gynimą pradėjo Madrido „Real“ futbolininkai, tuo tarpu Mančesterio grandams vakaras susiklostė labai skirtingai.

33

H grupėje Turino „Juventus“ 2:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Valencia“ futbolininkus, nors žaidė dešimtiese ir tą darė be ryškiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo.

Portugalas 29-ąją minutę už ginčytiną epizodą išvydo prieš save raudoną kortelę.

Vis tik tai Italijos čempionams nesutrukdė – dar pirmo kėlinio pabaigoje į šeimininkų vartus už pavojingą žaidimą buvo skirtas 11 m baudinys. Jį sėkmingai realizavo Miralemas Pjaničius.

Tas pats M. Pjaničius svečių persvarą padvigubino 51-ąją minutę realizavęs antrą 11 m baudinį.

Galiausiai buvo skirtas ir trečias 11 m baudinys, tik šį kartą į „Juventus“ vartus. Vis tik „Valencia“ narys Danielis Parejo neišnaudojo progos sušvelninti skirtumo.

Šiose rungtynėse sunkiai besitvarkęs teisėjas parodė ne tik raudoną kortelę C. Ronaldo, bet iš viso išdalino dar šešias geltonas korteles.

Kitose šios grupės rungtynėse Jose Mourinho treniruojama „Manchester United“ išvykoje 3:0 (2:0) sutriuškino Berno „Young Boys“ klubą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Paulis Pogba (35 min. ir 44 min. realizavo 11 m baudinį), vieną pridėjo Anthony Martialis (66 min.).

Visai kitaip startas Čempionų lygoje susiklostė Anglijos čempionei „Manchester City“, kuri F grupės rungtynėse namie 1:2 (0:2) nusileido „Lyon“.

Svečiams mušė Maxvelas Cornetas (26 min.) ir Nabilas Fekiras (43 min.). Rezultatą sušvelnino Bernardo Silva (67 min.).

Šias rungtynes iš tribūnų stebėjo Pepas Guardiola, kuris yra nušalintas dėl praėjusio sezono ketvirtfinalyje padaryto drausmės nusižengimo.

Sėkmingai titulo gynimą pradėjo permainų vasarą išgyvenęs Madrido „Real“. Ispanai G grupės mače namie 3:0 (1:0) nugalėjo praėjusio sezono išsišokėlę „Roma“.

Karališkojo klubo gretose pasižymėjo Isco (45 min.), Garethas Baleas’as (58 min.) ir Mariano (90+2 min.).

Kitame šios grupės susitikime Pilzeno „Viktoria“ ir Maskvos CSKA išsiskyrė lygiosiomis 2:2 (2:0).

Šeimininkai pirmavo po dviejų Michaelo Krmenčiko (29 ir 41 min.) įvarčių, tačiau persvaros neišsaugojo.

Rusams rezultatą išlyginti padėjo Fiodoras Chalovas (49 min.) ir 11 m baudinį pačiojo mačo pabaigoje realizavęs Nikola Vlasičius (90+5 min.).

Užtikrintai E grupėje startavo ir Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Lisabonos „Benfica“.

10-ąją minutę svečius į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, o persvarą padvigubino Renato Sanchesas (54 min.).