14
Inter - Tottenham Hotspur akimirka (nuotr. SCANPIX)

Pajėgiausių Europos futbolo klubų turnyras prasidėjo Barselonoje ir Milane, kur vietos „Barcelona“ ir „Inter“ ekipos atitinkamai priemė „PSV“ ir „Tottenham Hotspur“ komandų iššūkį.

14

Ispanijos čempionai „Barcelona“ svečius iš Nyderlandų „PSV“ po Leonelio Messi „hat-tricko“ įveikė triuškinančiu rezultatu rezultatu 4:0 (1:0).

Milano „Inter“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ susitikimas baigėsi neįtikėtina namų komandos pergale rezultatu 2:1 (0:0). Milano komanda atsilikinėjo iki 85-os rungtynių minutės, tačiau spėjo pelnyti du įvarčius ir kovingame susitikime iškovoti pergalę.

„Barcelona“ savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje, kai 32-ą rungtynių minutę įspūdingą įvartį baudos smūgiu pelnė komandos kapitonas Leonelis Messi (1:0).

Antrajame kėlinyje, 75-ą minutę, namų komandos rezultatą padvigubino Ousmanas Dembele (2:0), o vos po kelių akimirkų, 77-ą susitikimo minutę Leonelis Messi po Ivano Rakitičiaus perdavimo pelnė ir trečiajį katalonų įvartį (3:0). 87-ą rungtynių minutę tas pats Leonelis Messi pelnė ir „hat-tricką“ (4:0). Rungtynės baigėsi triuškinančia namų komandos pergale.

79-ą rungtynių minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas „Barcelona“ vidurio gynėjas Samuelis Umtiti.

Komandos rungtynes pradėjo tokiomis sudėtimis:

„Barcelona“: M. ter Stegen, S. Umtiti, G. Pique, S. Roberto, J. Alba, I. Rakitič, S. Busquets, P. Coutinho, L. Messi, L. Suarez, O. Dembele.

„PSV“: J. Zoet, D. Schwaab, N. Viergever, A. J. Esmoris Tasende, P. Rosario, J. Hendrix, G. Pereiro, S. Bergwijn, L. de Jong, H. Lozano.

„Inter“ ir „Tottenham Hotspur“ susitikimo pirmasis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu (0:0). Komandos apsikeitė keliomis puikiomis progomis pasižymėti, kova vyko kiekviename aikštės metre, tačiau įvarčių pelnyti nei vienai komandai nepavyko.

Antrajame kėlinyje svečių saugas Ch. Eriksenas 53-ą susitikimo minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir rezultatas tapo (0:1) „Tottenham Hotspur“ naudai. Pačioje rungtynių pabaigoje, 86-ą minutę įspūdingą išlyginamąjį įvartį pelnė Milano komandos puolėjas Mauro Icardi (1:1). Besibaigiant rungtynių laikui, 92-ą minutę, pergalingą įvartį Milano ekipai pelnė Matias Vecino.

„Inter“: S. Handanovič, K. Asamoah, S. de Vrij, Miranda, M. Skriniar, M. Vecino, M. Brozovič, M. Politano, R. Nainggolan, I. Perisič, M. Icardi.

„Tottenham Hotspur“: M. Vorm, J. Vertonghen, D. Sanchez, S. Aurier, M. Dembele, E. Dier, Ch. Eriksen, E. Lamela, H. Kane, S. Hueng-Min.