33
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Jurgeno Kloppo vadovaujama „Liverpool“ ekipa ir toliau išlieka nesuklupusi Anglijos „Premier“ lygoje. Centrinėje 5-ojo turo dvikovoje „Liverpool“ išvykoje 2:1 (1:0) įveikė Londono „Tottenham Hotspur“.

33

Tai buvo penktoji Liverpulio futbolininkų pergalė iš tiek pat galimų, leidusi ir toliau išlikti lygos viršūnėje. Tuo tarpu „Tottenham Hotspur“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės ir su devyniais taškais lieka penkti, bet dar gali nukristi žemiau, sužaidus kitoms ekipoms.

Svečius į priekį 39-ąją minutę išvedė saugas Georginio Wijnaldumas, pasižymėjęs galva po kampinio.

Persvarą 54-ąją minutę padvigubino Roberto Firmino, laiku prišokęs prie kamuolio. Erikas Lamela jau per pridėtą antro kėlinio laiką sušvelnino skirtumą tiksliu smūgiu po kampinio.