Utenos „Juventus“ krepšininkai draugiško turnyro Druskininkuose finale 84:82 (21:29, 27:16, 12:18, 24:19) paskutinę akimirką patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą ir tapo turnyro nugalėtojais.

Šiose rungtynėse uteniškiai vertėsi be Armino Kleišio, Ugniaus Nikitino ir Kenny Gaineso. Pastarasis vis dar atlieka reabilitaciją po patirtos sunkios Achilo sausgyslės traumos.

Pirmasis kėlinys buvo itin rezultatyvus, abiems komandoms pavyko peržengti dvidešimties taškų ribą. Visgi šis ketvirtis buvo sėkmingesnis „Dzūkijos“ komandai, jai pavyko susikrauti 8 taškų persvarą (29:21).

Antrojo kėlinio pradžioje dzūkams ir toliau geriau sekėsi puolime. Uteniškius pristabdę Andrejaus Urlepo auklėtiniai įpusėjus ketvirčiui įgijo dviženklę persvarą (32:21), tačiau ja džiaugėsi neilgai.

Antroje kėlinio pusėje atsigavusi „Juventus“ ekipa ne tik panaikino 11 taškų deficitą, bet ir Dovio Bičkausio metimo per visą aikštę paskutinę sekundę dėka į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą (48:45).

Trečiame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką, tačiau prastesnę kėlinio pabaigą sužaidę Žydrūno Urbono auklėtiniai prieš lemiamą ketvirtį atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje (63:60).

Ketvirtasis kėlinys buvo analogiškas trečiajam, nė vienai komandai nepavyko susikrauti saugesnės persvaros iki pačios rungtynių pabaigos. Galiausiai po labai atkaklios kovos pergalę paskutinę akimirką šventė „Juventus“ komanda.

Uteniškių herojumi tapo Arnas Beručka lemiamoje atakoje pelnęs pergalingus taškus iš po krepšio (84:82).

„Juventus“: Dovis Bičkauskis (2/2 trit.) 19, Aleksandras Zacharovas (5 atk. kam.) 15, Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.) 13, Alexas Hamiltonas (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) 12, Arvydas Šikšnius (10/11 baud., 0/6 trit., 4 atk. kam., 4 kld.) 10.

„Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 15, Kendrickas Brownas (5 rez. perd.) 14.