Pasaulio vicečempionas A.Seja atskleidė, kas sutrukdė iškovoti auksą

Sekmadienį Portugalijoje finišavo baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionatas. Paskutinę varžybų dieną sidabro medaliu pradžiugino Artūras Seja.

Lietuvis vienviečių baidarių 200 m rungties finale distanciją įveikė per 35.366 sek. ir užėmė antrą vietą.

Pasaulio čempionu tapo ispanas Carlosas Garrote (35.259 sek.), o bronza atiteko rusui Jevgenijui Lukancovui (35.512 sek.).

Po apdovanojimų ceremonijos lietuvis džiaugėsi savo pasiekimu.

„Esu labai laimingas. Tai svarbiausias medalis karjeroje. Tikiuosi ateityje pavyks jį iškeisti į aukso. Finale labai nedaug pritrūko iki pasaulio čempiono titulo, pirmą vietą kainavo smulki klaidelė. Nepavyko startuoti taip, kaip galiu ir pusė distancijos teko vytis varžovus.

Tačiau užteko jėgų kovoti iki galo, prisivijau varžovus, pavyko galingai finišuoti ir patekau tarp prizininkų. Neaplenkiau tik ispano Carloso Garrotės, kuris triumfavo ir šių metų Europos čempionate“.

A. Seja iš pasaulio čempionato vyksta tiesiai į komercines varžybas Maskvoje, kur vien tik už dalyvavimą sportininkai gauna solidžią pinigų sumą iš varžybų organizatorių.