Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į A lygos kovas grįžę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirį“.

Vilniaus žalgiriečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir gausiomis pajėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus. 15-ąją minutę, po Liviu Antalio smūgio galva, kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų skersinį. Po 10-ies minučių L. Antalis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau nesuvaldė kamuolio.

Įvarčiai pabiro prieš pertrauką. 41-ąją minutę, po Serge’o Nyuiadzio perdavimo, Jeremy Manzorro pasitaisė kamuolį ir stipriu smūgiu pasiuntė jį į apatinį vilniečių vartų kampą.

45-ąją minutę po Rolando Baravyko perdavimo iš krašto įvartį galva pelnė L. Antalis.

Po pertraukos „Kauno Žalgirio“ treneris Mindaugas Čepas į aikštę metė du puolėjus – Roką Krušnauską ir Joao Figueiredo. Kauniečiams pavyko surengti kelis aštresnius išpuolius, bet įvarčius toliau mušė šeimininkai.

62-ąją minutę pasižymėjo Louisas Ogana, pasinaudojęs S. Nyuiadzi perdavimu. O 70-ąją minutę įvartį pelnė L. Antalis.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nugalėjo rezultatu 4:0.