„Serie A“ debiutavęs geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo įvarčio neįmušė. Vis dėlto 33-ejų portugalas pasižymėjo kitaip – sulaužė varžovų vartininko Stefano Sorrentino nosį.

Incidentas įvyko rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę prie pat namie žaidusio Veronos „Chievo“ vartų kilo sumaištis. Dėl kamuolio kovojęs C. Ronaldo stuktelėjo S. Sorrentino keliu į galvą.

39-erių vartininkas krito tarsi pakirstas, jį gaivino komandos draugai.

Aplinkoje nesiorientavęs vartų sargas 91-ąją minutę pakeistas.

Futbolininkui ligoninėje diagnozuotas nosies lūžis.

Vietoje S. Sorrentino į vartus stojęs Andrea Seculinas savo komandos neišgelbėjo. 93-ąją minutę įmušė Federico Bernardeschi. Rungtynes Turino „Juventus“ laimėjo 3:2.