Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape.

Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“.

L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3.

Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.).

Sunkią pergalę iškovojo Vokietijos čempionė Miuncheno „Bayern“. Ji mačo pabaigoje svečiuose 1:0 (0:0) palaužė ketvirtojo diviziono „Drochtersen/Assel“.

„Bayern“ vargo iki 81-osios minutės, kai pergalę išplėšė Robertas Lewandowski.