Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionato atkrintamąsias varžybas. Tomo Purlio auklėtiniai turnyro ketvirtfinalyje 84:53 (21:17, 20:12, 19:15, 24:9) nugalėjo Nyderlandų rinktinę.

Lietuviams atitrūkti nuo varžovų pavyko antrajame kėlinyje, kurį pavyko laimėti aštuonių taškų skirtumu. Po ilgosios pertraukos skirtumą pavyko dar labiau padidinti ir prasidėjus lemiam ketvirčiui lietuviai jau turėjo 20-ies taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Lietuva: H.Pivorius 21 tšk., Ą. Tubelis 15 tšk. (11 atk. kam.), E.Preibys ir K.Jonauskas po 7 tšk.

Nyderlandai: O.N.Brathwaite’as 21 tšk., J.Heldas 11 tšk.

Čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė susitiks su Kroatijos komanda, kuri aštuntfinalyje 85:58 nugalėjo Italijos ekipą. Rungtynės vyks trečiadienį, 14 val. 45 min.

Lietuviai laimėjo ir visas grupės rungtynes. Pirmajame susitikime šešiolikmečiai 84:50 įveikė Juodkalnijos rinktinę, antrajame susitikime 105:55 nepaliko vilčių Slovėnijos komandai bei 92:46 nugalėjo Izraelio ekipą.