Lietuvos vyrų ir moterų maratonų komandos pabaigė šalies pasirodymą Berlyne vykusiame Europos lengvosios atletikos čempionate.

Geriausiai iš vyrų 42,195 km distancijoje pasirodė Valdas Dopolskas, nuotolį nubėgęs per 2 val. 18 min. 12 sek. ir užėmęs 20-ą vietą.

26-oje vietoje finišo liniją kirto Remigijus Kančys (2 val. 18 min. 59 sek.). Kiek toliau nuo lyderių buvo Igndas Brasevičius (2 val. 20 min. 20 sek., 40 vieta) ir Mindaugas Viršilas (2 val. 27 min. 47 sek., 55 vieta).

Čempionu tapo belgas Koenas Naertas, finišavęs per įspūdingą 2 val. 9 min. 51 sek. laiką ir taip pagerinęs Europos rekordą 40 sekundžių.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos vyrų komanda užėmė 9-ąją vietą. Čia sumuojami trys geriausi bėgikų pasirodymai.

Tuo tarpu tarp moterų startavo dvi lietuvės. Milda Eimontė užtruko 2 val. 38 min 58 sek. ir užėmė 27-ą vietą.

Nesėkmingai varžybos susiklostė Vaidai Žūsinaitei – ji finišavo vos 43-ia (2 val. 50 min. 49 sek.).