Berlyne, Vokietijoje, vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį startavo Lietuvos ėjikės, kurios varžėsi moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose.

Puikiai pasirodė Brigita Virbalytė-Dimšienė, kuri trasą įveikė per 1 val. 27,59 min. ir užėmė ketvirtą vietą. Lietuvė net 1 min. ir 2 sek. pagerino šalies rekordą, kuris nuo 2014 metų priklausė Neringai Aidietytei.

Puikiai pasirodė ir Živilė Vaiciukevičiūtė, finišavusi penktoje vietoje. 22-ejų lietuvė nuotolį įveikė per 1 val. 28,07 sek. Lietuvė net buvo tapusi lydere ir ja išsilaikė 5 km. Asmeninį rekordą ji pagerino daugiau nei trimis minutėmis.

Europos čempione tapo ispanė Maria Perez (1 min. 26, 36 sek.). Antra vietą užėmė čekė Anežka Drahotova (1 min. 27,03 sek.), trečią italė Antonella Palmisano (1 min. 27,3 sek.).