Prasidėjo Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Jis startavo minimalia vicečempiono „Manchester United“ pergale. „Raudonieji velniai“ savo stadione 2:1 (1:0) įveikė „Leicester City“ futbolininkus.

„United“ į priekį išsiveržė 3-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Paulis Pogba.

Rungtynių pabaigoje skirtumą galėjo padvigubinti Romelu Lukaku. Belgas nesugebėjo įmušti iš dėkingos padėties.

Ko nepadarė puolėjas, pademonstravo gynėjas. 83-ąją minutę po Juano Matos perdavimo pasižymėjo Luke’as Shaw.

Svečių viltys atgijo per pridėtą laiką. 92-ąją minutę pirmas prie nuo virpsto atšokusio kamuolio suskubo „Leicester City“ simbolis Jamie Vardy.

Lesterio futbolininkai siekė išlyginti rezultatą. Paskutinio kampinio metu varžovų baudos aikštelėje buvo atsidūręs ir Kasperas Schmeichelis. Vartininkas lietė kamuolį, bet smūgis nebuvo sėkmingas.