Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai žengė į antrą Europos lygos atrankos etapą, tuo tarpu Kauno „Stumbro“ pasirodymas tarptautinėje arenoje jau baigtas.

Šalies vicečempionas namie 1:1 (1:0) sužaidė su svečiais iš Farerų salų Torshauno „KI Klaksvik“. Pirmą mačą svečiuose vilniečiai buvo laimėję 2:1, tad lygiųjų jiems užteko.

Žalgiriečius į priekį 6-ąją minutę išvedė Liviu Antalis, o rezultatą svečiai išlygino 66-ąją minutę, kai pasižymėjo Ronni Molleris Iversenas.

Kitame etape „Žalgiris“ žais su „Vaduz“ futbolininkais iš Lichtenšteino.

Ne taip pasisekė Kauno „Stumbrui“, kuris išvykoje 0:2 (0:1) pralaimėjo Limasolio „Apollon“ ir baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje. Kauniečiai namie buvo iškovoję pergalę 1:0.

Nugalėtojams abu įvarčius pelnė Hectoras Yuste (7 ir 62 min.).