Futbolininkas Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį „US Open Cup“ turnyre. Vis dėlto to lietuvio komandos pergalei nepakako. Laimėjimas Portlando „Timbers“ būtų atvėręs kelią į varžybų pusfinalį.

V. Andriuškevičiaus ekipa ketvirtfinalyje svečiuose 2:3 (1:2) nusileido „Los Angeles“.

Lietuvis pelnė paskutinį rungtynių įvartį, kamuolį į vartus nukreipęs 52-ąją minutę.

Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+2) pasižymėjo V. Andriuškevičiaus komandos draugas Julio Cascante.

33-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Timbers“ futbolininkas Davidas Guzmanas.

Įvarčius taip pat mušė „Los Angeles“ nariai – Carlosas Vela (38 min.) ir Marco Urena (51 min.).

V. Andriuškevičius žaidė visas rungtynes.

„Los Angeles“ pateko į „US Open Cup“ turnyro pusfinalį, kuriame taip pat rungtyniaus Filadelfijos „Union“, Čikagos „Fire“ bei Hjustono „Dynamo“.