Pirmadienį draugiškas rungtynes sužaidė du Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai – diviziono senbuvis Londono „Crystal Palace“ ir po ilgos pertraukos grįžtantis „Cardiff City“. Abi komandos varžovams atseikėjo po šešis įvarčius.

„Crystal Palace“ svečiuose 6:1 (4:1) sutriuškino Švedijos antrojo diviziono „Halmstad“.

Šeimininkams 17-ąją minutę įvartį pelnė Pontusas Silfweras. Svečių gretose dukart pasižymėjo Patrickas van Aanholtas (38, 40 minutėmis), po sykį – Christianas Benteke (13 min.), Sullay Kaikai (42 min.), Jamesas McArthuras (61 min.) ir Jasonas Puncheonas (66 min.).

„Cardiff City“ nepasigailėjo Anglijos mėgėjų „Tavistock“ – 6:0 (5:0).

Du įvarčius mušė Gary Madine’as (23, 29 min.). Po tikslų smūgį pridėjo Junioras Hoilettas (1 min.), Joe Rallsas (9 min.), Bobby Reidas (25 min.) bei Danny Wardas (70 min.).

Londono komanda „Premier“ lygoje žais šeštus metus paeiliui. Kardifo ekipa į aukščiausiąjį Anglijos divizioną grįžta po keturių sezonų pertraukos.