Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Šri Lankos komanda. Edgaro Jankausko treniruojama ekipa varžovus nugalėjo rezultatu 2:0.

Mūsų futbolininkai nuo praėjusios savaitės treniravosi Kolombo mieste ir sužaidė draugiškas rungtynes su šri lankiečiais pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą.

Antrajame mače E. Jankauskas starto sudėtyje atliko septynis pakeitimus. Pirmąkart parodyti savo galimybes turėjo Titas Krapikas, Aurimas Tručinskas, Tautvydas Eliošius, Tomas Snapkauskas ir Justas Raziūnas.

Rungtynių pradžioje Lietuvos ekipa daugiau kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti galimybių įmušti greitą įvartį. Vis dėlto aikštės šeimininkai gynėsi gausiomis pajėgomis ir mūsų komandai greitai pasiekti įvarčio neleido.

22-ąją minutę įvyko pirmoji pavojinga situacija prie Šri Lankos rinktinės vartų. Po gražios Simono Urbio ir Tautvydo Eliošiaus kombinacijos prie baudos aikštelės, pastarasis futbolininkas stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

Po aštuonių minučių lietuviai išsiveržė į priekį. Šri Lankos komandos gynėjai nesugebėjo susitvarkyti su Laurynu Stonkumi, kuris surado galimybę smūgiui baudos aikštelėje ir nuginklavo vartininką.

Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda toliau spaudė varžovus ir 59-ąją minutę pasiekė antrąjį įvartį. Po Tautvydo Eliošiaus pakelto kampinio Lukas Artimavičius baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo galva.

Įmuštas įvartis žaidimo eigos nepakeitė – lietuviai toliau valdė kamuolį daugiau ir rezgė pavojingas atakas. Iš viso per rungtynes Lietuvos rezervinė rinktinė aštuonis kartus smūgiavo į vartus bei kėlė tiek pat kampinių. Tačiau iki mačo pabaigos rezultatas nepakito ir Lietuvos komanda šventė pergalę 2:0.