MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui.

„Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“.

Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara.

Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui. Anglijos rinktinė šeštadienį pasaulio čempionato ketvirtfinalyje 2:0 nugalėjo Švedijos komandą. Zlatanas privalės atvykti į „Wembley“ stadioną, pasipuošti šeimininkų ekipos marškinėliais, o per pertrauką krimsti nacionalinio anglų patiekalo „fish and chips“.

„Atrodo, kažkas atkeliaus į „Wembley“ stadioną“, – po anglų pergalės džiaugėsi D. Beckhamas.

„Būsiu. Sveikinu“, – rašė Z. Ibrahimovičius.

Jei anglai būtų pralaimėję, D. Beckhamui savo draugui tektų pirkti viską, ko šis panorės iš žinomos švedų baldų parduotuvės.

Kitose MLS rungtynėse Portlando „Timbers“ namuose 2:1 (1:0) nugalėjo San Chozė „Earthquakes“.

14 ir 53 minutėmis po Diego Valeri perdavimų mušė Samuelis Armenterosas. 87-ąją minutę skirtumą sušvelnino Florianas Jungwirthas.

Portlando komandos lietuvis Vytautas Andriuškevičius žaidė nuo 85-osios minutės.

„Timbers“ (29 taškai) Vakarų konferencijoje rikiuojasi penkta, „Galaxy“ (25 tšk.) – aštunta.