Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje Las Vegase debiutavo dar vienas lietuvis – Norbertas Giga.

23-ejų puolėjas ant parketo žengė ketvirtojo antrųjų rungtynių kėlinio pabaigoje. Lietuvis per tris minutes pataikė abu dvitaškius, pelnė keturis taškus ir spėjo atkovoti kamuolį.

N. Gigos atstovaujama Filadelfijos „76ers“ 79:96 (19:20, 14:25, 20:21, 26:30) nusileido Los Andželo „Lakers“.

Lietuvis pirmajame „76ers“ mače, kurį Filadelfijos komanda 89:95 pralaimėjo Bostono „Celtics“, nežaidė.

Šįkart galingai rungtyniavo pirmasis šios vasaros NBA naujokų biržos šaukimas – Deandre Aytonas. Jis per 29 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių. Puolėjas pataikė aštuonis dvitaškius iš 11-os bei visas penkias baudas.

D. Aytono Finikso „Suns“ 71:63 (16:15, 17:14, 22:10, 16:24) nugalėjo Sakramento „Kings“.

Finikso komanda Vasaros lygoje laimėjo abejas rungtynes.