36
Anglija – Švedija 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus.

36

Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi.

Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0).

Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą. Po puikaus Jordano Hendersono perdavimo vienas prieš vartininką Robiną Olseną iššoko, bet jo neįveikė Raheemas Sterlingas.

Švedijos komanda aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį. Pirmosiomis jo minutėmis galva mušė Markusas Bergas. Nors švedas laimėjo kovą antrajame aukšte prieš A. Youngą, vartininkas Jordanas Pickfordas smūgį atrėmė.

59-ąją minutę rezultatyvų perdavimą atliko už baudos aikštelės buvęs Jesse Lingardas. D. Alli iš kelių metų mušė galva, R. Olsenas Švedijos rinktinės neišgelbėjo (2:0).

Vėliau meistriškumą dar kartą teko demonstruoti J. Pickfordui. Vartų sargas reagavo į Viktoro Claessono smūgį. Kai švedas mušė antrą kartą, Anglijos komandą gelbėjo J. Hendersonas.

Standartinėmis padėtimis bei kontratakomis varžovų vartams grasino ir anglai.

Galiausiai dar sykį galingai sužaidė J. Pickfordas. Vartininkas virš skersinio nukreipė M. Bergo smūgiuotą kamuolį.

Į pusfinalį patekę anglai susitiks su Kroatijos arba Rusijos futbolininkais, kurie rungtyniaus vėliau. Kitame pusfinalyje grumsis belgai ir prancūzai.