50
Prancūzija – Urugvajus rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį startavo pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio kovos. Žemutiniame Naugarde Prancūzija 2:0 įveikė Urugvajų ir po 12-os metų pertraukos prasibrovė į pirmenybių pusfinalį.

50

Urugvajaus komandai šiose rungtynėse teko verstis be lyderio Edinsono Cavani paslaugų.

Rungtynių pradžioje kelias pavojingas atakas surengė Urugvajaus futbolininkai, tačiau bandymai smūgiuoti į vartus sėkmės neatnėšė.

Vėliau žaidimo gijas į savo rankas perėmė prancūzai. Pirmojo kėlinio viduryje gero perdavimo iš Olivier Giroud sulaukęs Kylianas Mbappe atsidūrė vienas su kamuoliu baudos aikštelėje, tačiau jo smūgis galva tikslo nepasiekė.

Vis tik 1998 metų pasaulio čempionams pagaliau pavyko pasižymėti.

40-ą minutę po Antoine'o Griezmanno pakelto baudinio nepriekaištingai galva kamuolį į tinklą nukreipė gynėjas Raphaelis Varane'as.

Ir nors antrajame kėlinyje Pietų Amerikos atstovai privalėjo atakuoti ir pelnytį įvartį, tą už juos padarė prancūzai.

61-ą min. Urugvajaus rinktinės vartininkas Fernando Muslera nedovanotinai suklydo, kai nesugebėjo atlaikyti Antoine‘o Griezmamanno įvarčio.

Per likusį dvikovos laiką prancūzams pavyko išlaikyti per valandą įgytą persvarą.

Prancūzijos futbolininkai pusfinalio varžovus sužinos jau šį vakarą. Jais taps Brazilijos ir Belgijos komandų rungtynių laimėtojas.