Harry Kane'as (nuotr. SCANPIX)

Antradienio vakarą pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynėse Anglijos rinktinė po 11 m baudinių serijos įveikė Kolumbiją ir po 12-os metų pertraukos prasibrovė tarp aštuonių pajėgiausių turnyro komandų.

Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o Anglijos rinktinei vienintelį įvartį pelnė ekipos lyderis Harry Kane‘as.

Antrajame kėlinyje britą baudos aikštelėje ant žemės paguldė Kolumbijos žaidėjas Carlosas Sanchezas.

Prie 11 m atžymos stojęs H.Kane‘as užtikrintai realizavo baudinį.

Tai buvo jau šeštosios iš eilės rungtynės Anglijos rinktinės gretose, kai puolėjas pelno bent vieną įvartį, o to nebuvo padaręs niekas nuo 1939 metų.

Paskutinį kartą 6-is mačus iš eilės vilkėdamas Anglijos rinktinės marškinėlius pasižymėjo Tommy Lawtonas.

Viso jau šešis kartus šiame pasaulio futbolo čempionate pasižymėjęs H.Kane‘as yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas.

Prieš Rusijoje vykstančio turnyro pradžią futbolininkas atsisakė socialinių tinklų ir panašu, jog tai duoda apčiuopiamų rezultatų.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!