42
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Švedijos futbolo rinktinė pratęsė fantastišką pasirodymą Rusijoje vykstančiame pasaulio čempionate. Jie turnyro aštuntfinalyje 1:0 (0:0) palaužė favorite laikytą Šveicarijos rinktinę, kuriai šios pirmenybės tapo eiliniu nusivylimu.

42

Vienintelis mačo įvartis krito 66-ąją minutę, kai Švedijos rinktinės žvaigždė Emilis Forsbergas gavo neatleistinai daug erdvės baudos aikštelėje ir atsidūrė tiesiai prieš vartininką.

Jo smūgiuoto kamuolio skriejimo trajektoriją pakeitė koją kyštelėjęs Manuelis Akanji ir Šveicarijos vartininkui teliko stebėti, kaip į vartus krenta įvartis.

Rungtynes Šveicarija baigė dešimtiese, kai jau per pridėtą antro kėlinio laiką už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę gavo Michaelis Langas.

Švedija žymiai mažiau laiko kontroliavo kamuolį (34 proc. prieš 64), bet itin patikimai gynėsi ir neleido šveicarams kurti pavojingų progų.

Šveicarai kėlė net 11 kampinių (Švedija tris), bet ir po standartinių situaciją Švedija gynėsi itin tiksliai. Nors šveicarai ir buvo aktyvesni, bet į vartų plotą smūgiavo vos kartu daugiau (4 prieš 3).

Turnyro ketvirtfinalyje Švedija susitiks su Anglija arba Kolumbija. Šios rinktinės žais vakare, 21 val.