58
Belgija – Japonija rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Vėlyvą pirmadienio vakarą Rostove prie Dono paaiškėjo dar viena pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyvė ir būsima Brazilijos rinktinės varžovė.

58

Belgijos futbolininkai dramatiškame aštuntfinalio mače 3:2 palaužė Japoniją ir antrą kartą iš eilės pateko tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Nuo 1998-ų metų pasaulio čempionatuose nuolatos dalyvaujantys japonai dar niekada nėra pasiekę ketvirtfinalio.

Pagrindiniai šio įspūdingo vakaro reikalai sprendėsi antrajame susitikimo kėlinyje.

48-ą minutę Genki Haraguchi pirmą kartą šiame mače nuginklavo Belgijos rinktinės vartininką.

Netrukus Japonijos futbolininkai dar kartą pradžiugino savo gerbėjus.

Takashi Inuj (52 min.) tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų padvigubino tekančios saulės šalies persvarą.

69-ą minutę belgams viltis sugrąžino Janas Vertonghenas, kuris pelnė kuriozinį įvartį galva.

Praėjus vos 5-ioms minutėms rezultatą išlygino neseniai kontraktą su Mančesterio „United“ klubu pratęsęs Marouane Fellaini.

Per likusį laiką abi komandos turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau pačioje dvikovos pabaigoje sėkmė nusišypsojo belgams.

Paskutinę pridėto laiko minutę japonų viltis pirmą kartą patekti į pirmenybių ketvirtfinalį sužlugdė belgas Nacer Chadli.