36
Belgija – Tunisas rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionato G grupės rungtynėse Belgijos žvaigždynas 5:2 įveikė Tunisą ir praktiškai užsitikrino vietą atkrintamose varžybose.

36

Pirmasis rungtynių įvartis į Tuniso komandos vartus krito jau 6-ąją mačo minutę, kai 11 m baudinį realizavo Edenas Hazardas.

Praėjus vos 10 minučių belgų persvarą padvigubino Romelu Lukaku.

Tiesa, Tuniso futbolininkai netrukus atsakė savuoju įvarčiu: 18 min. pasižymėjo Dylanas Bronnas.

Prieš pat ilgąją pertrauką (45 min.) dar vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė R.Lukaku.

Tai buvo jau ketvirtasis belgo įvartis šiame pasaulio čempionate ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše jis pavijo portugalą Cristiano Ronaldo.

51-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasižymėjo ir E.Hazardas.

Per likusį laiką belgai turėjo dar ne vieną progą pelnyti įvartį, ypač aktyvus puolime buvo Michy Batshuayi.

Daug progų vėjais paleidęs belgas 90 min. galiausiai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Prieš pat mačo pabaigą priešininkų atsipalaidavimu gynyboje pasinaudojęs Tuniso futbolininkas Wabbi Khazri sušvelnino rezultatą.

Antrą pergalę G pogrupio varžybose iškovojusi Belgija savo sąskaitoje turi 6-is taškus, Tunisas pralaimėjo abejas žaistas rungtynes.