Pasaulio futbolo pirmenybėse Rusijoje – dar vienas netikėtumas. Stipriai galimybes patekti į aštuntfinalį komplikavosi planetos vicečempionė Argentinos rinktinė. Ji ketvirtadienį Žemutiniame Naugarde 0:3 (0:0) pralaimėjo Kroatijos komandai.

53-ąją minutę įmušė Ante Rebičius, 80-ąją – Luka Modričius, 91-ąją – Ivanas Rakitičius.

Kroatijos ekipa laimėjo antrąsias D grupės rungtynes. Prieš tai kroatai Kaliningrade tokiu pat rezultatu nugalėjo Nigerijos futbolininkus.

Grupėje taip pat žaidžia Islandijos rinktinė. Ji pirmąjį mačą su argentiniečiais sužaidė lygiosiomis 1:1.

Kroatijos ekipa užsitikrino vietą aštuntfinalyje. Argentiniečių situacija smarkiai komplikavosi. Dabar jiems reikės palankių kitų grupės rezultatų.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Prancūzijos rinktinė 1:0 (1:0) pranoko Peru futbolininkus.

34-ąją minutę pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo ir jį į tuščius vartus pasiuntė Kylianas Mbappe.

Danai su argentiniečiais sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Prancūzai užsitikrinto vietą aštuntfinalyje. Danijos komanda (4 taškai) žengia antra, Australijos (1 tšk.) – trečia, Peru (0 tšk.) – ketvirta.