39
Portugalija – Marokas 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Cristiano Ronaldo pasaulio čempionate Rusijoje pelnė visus keturis Portugalijos rinktinės įvarčius. Šįkart viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių atliko pergalingą smūgį į Maroko komandos vartus.

39

Portugalai Maskvos „Lužnikų“ stadione laimėjo 1:0 (1:0).

Nugalėtoją lėmė įvartis pačioje rungtynių pradžioje. 4-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė C. Ronaldo.

Portugalas pirmajame kėlinyje smūgiavo netoli vartų, o vėliau atliko perdavimą Goncalo Guedesui. 21-erių futbolininkas pabėgo vienas prieš vartininką, bet neįmušė.

Pasiduoti nebuvo linkusi ir Maroko rinktinė. Ji pirmajame kėlinyje žaidė aktyviai, o bene geriausią progą turėjo kapitonas Mehdi Benatia. Jo smūgiuotą kamuolį pagavo vartininkas Rui Patricio.

Marokiečiai po pertraukos siekė išlyginti rezultatą. R. Patricio turėjo nemažai darbo. Aktyvus buvo vienas afrikiečių lyderių Younesas Belhanda. Nemažai grėsmės kėlė standartinės padėtys.

Vis dėlto Maroko rinktinė nebeišsigelbėjo.

Ji patyrė antrąjį pralaimėjimą 0:1. Prieš tai tokiu pat rezultatu nusileista Irano futbolininkams.

Portugalijos komanda pirmąjį B grupės mačą baigė lygiosiomis 3:3 su ispanais.

Pastarieji trečiadienį susitiks su iraniečiais.