26
Rusija – Egiptas 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Antrąją įtikinamą pergalę pasaulio futbolo čempionate iškovojo šeimininkai rusai. Jie Sankt Peterburge 3:1 (0:0) nugalėjo Egipto rinktinę, kurios sudėtyje pirmąkart žaidė ryškiausia žvaigždė Mohamedas Salah.

26

Pirmasis kėlinys buvo apylygis. Komandos smūgiavo kelis kartus, bet į vartų plotą pataikė vienintelis futbolininkas – po kampinio tiesiai į vartininko Mohamedo El-Shenawy rankas mušęs Rusijos rinktinės gynėjas Sergejus Ignaševičius.

Rezultatas pasikeitė pačioje antrojo kėlinio pradžioje. 47-ąją minutę perdavimą į baudos aikštelę atliko Romanas Zobninas. Kamuolys atsimušė į Egipto rinktinės kapitono Ahmedo Fathi koją ir atsidūrė tinkle. Protokole įrašytas įvartis į savuosius vartus.

59-ąją minutę Rusijos komandos padėtis tapo dar komfortiškesnė. Šeimininkai surengė ataką dešiniuoju kraštu, Mario Fernandesas atliko perdavimą Denisui Čeryševui, o šis pelnė savo trečiąjį įvartį čempionate.

62-ąją minutę dar vieną tašką padėjo Artiomas Dziuba. Galingasis Rusijos rinktinės puolėjas baudos aikštelėje krūtine susistabdė kamuolį bei pasiuntė jį į artimąjį kampą.

Vėliau progą turėjo ir Egipto komanda. Netoli vartų smūgiavo Mahmoudas Hassanas.

Galiausiai prasižengta prieš M. Salah. Teisėjas, pasitaręs su vaizdo peržiūrų asistentu, skyrė 11 metrų baudinį. Jį 73-ąją minutę realizavo pats M. Salah.

Per likusį laiką rezultatas nebepakito.

Rusai iškovojo antrąją pergalę turnyre. Prieš tai čempionato šeimininkai 5:0 sutriuškino Saudo Arabijos futbolininkus.

Egipto rinktinė pirmajame A grupės mače 0:1 nusileido Urugvajaus rinktinei.