38
Kolumbija – Japonija 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Kolumbijos rinktinė pačioje rungtynių pradžioje ne tik praleido įvartį, o ir užsidirbo raudoną kortelę. Pietų Amerikos komanda pasaulio futbolo čempionato starte sugebėjo išlyginti rezultatą, bet galiausiai Saranske krito prieš japonus – 1:2 (1:1).

38

Azijiečiai pačioje mačo pradžioje surengė kontrataką ir mušė į vartus. 3-ąją minutę kamuolį baudos aikštelėje ranka lietė Kolumbijos rinktinės gynėjas Carlosas Sanchezas. Jam teisėjas iš Slovėnijos Damiras Skomina parodė raudoną kortelę. Maža to, buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį 6-ąją minutę užtikrintai realizavo Shinji Kagawa.

Kolumbijos komanda liko dešimtiese.

Japonai, savo ruožtu, turėjo ne vieną galimybę padvigubinti skirtumą.

Kitoje aikštės pusėje aktyviausias buvo kolumbiečių kapitonas Radamelis Falcao. Puolėjas kėlinio pabaigoje uždirbo baudos smūgį. Juanas Quintero mušė pažeme, o Japonijos rinktinės vartininkas Eiji Kawashima kamuolį pagavo tada, kai šis kirto liniją. Arbitras įskaitė įvartį.

Po pertraukos teko kaip reikiant plušėti Kolumbijos rinktinės vartininkui Davidui Ospinai.

Galiausiai bejėgis buvo ir jis. 73-ąją minutę po kampinio kamuolį galva į vartus nukreipė Yuya Osako.

Starto sudėtyje rungtynių dėl traumos nepradėjo Kolumbijos rinktinės lyderis Jamesas Rodriguezas. Jis į kovą mestas 59-ąją minutę.

31-ąją minutę treneris Jose Pekermanas pakeitė kitą svarbų savo futbolininką – Juaną Cuadrado. Taip, žaidžiant dešimtiese, buvo sustiprinta gynyba.

H grupėje taipogi rungtyniaus Lenkijos ir Senegalo rinktinės. Jos antradienį susitiks tarpusavyje.