34
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Anglijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą Rusijoje pradėjo ne taip lengvai, kaip tikėjosi. Paskutinę akimirką dublį pelniusio Harry Kane’o išgelbėti anglai G grupės rungtynėse Volgograde 2:1 (1:1) palaužė kuklią Tuniso rinktinę.

34

Anglijos rinktinė pelnė greitą įvartį, kai 11-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane’as. Anglai turėjo dar ne vieną progą padidinti savo persvarą, bet viskas pasisuko netikėta linkme, kai 33-ąją minutę baudos aikštelėje grubiai žaidė Kyle’as Walkeris.

11 m baudinį realizavo Ferjani Saasi (35 min.), išlygindamas rezultatą.

Po šio epizodo anglų žaidimas kiek sugriuvo ir nebuvo toks aštrus ir pavojingas, nors situaciją aikštėje jie ir kontroliavo.

Vis tik sėkmė nusišypsojo jau per pridėtą antro kėlinio laiką, kai antrą įvartį pelnė H.Kane’as (90+1 min.)

G grupės lydere po pirmojo turo tapo Belgija. Ji, kaip ir Anglija, turi tris taškus. Pralaimėjimus patyrę Tunisas ir Panama atitinkamai žengia trečioje bei ketvirtoje vietoje.