41
Brazilija – Šveicarija 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio futbolo čempionų vokiečių, pralaimėjusių meksikiečiams, pramintu taku žengė dar vieni varžybų favoritai brazilai. Jie planetos pirmenybių rungtynėse Rostove 1:1 (1:0) sužaidė su šveicarais.

41

Pirmąjį pavojingą momentą rungtynėse sukūrė brazilai. Puikioje padėtyje atsidūrė kadaise „Vilniuje“ žaidęs Paulinho. Saugas iš kelių metrų nepataikė į vartus.

Rezultatas pasikeitė 20-ąją minutę, kai kamuolį fantastišku smūgiu iš už baudos į tolimąjį vartų kampą nukreipė Philippe’as Coutinho.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką po kampinio galva į vartus nepataikė Thiago Silva.

Šveicarijos rinktinei pusiausvyrą pavyko atstatyti 50-ąją minutę. Po Xherdano Shaqiri pakelto kampinio stipriu smūgiu galva įmušė Stevenas Zuberis.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

E grupėje taip pat žaidžia Serbijos ir Kosta Rikos rinktinės. Pirmąsias rungtynes balkanai laimėjo 1:0. Jie – grupės lyderiai.