Katažina Sosna („Torpado-Sudtirol-International“) Italijoje vykusiose devintosiose kalnų dviračių maratono varžybose „Hero Sudtirol Dolomites“ (UCI MTB „Marathon Series“, III kategorija) užėmė antrąją vietą. Už šį pasiekimą Lietuvos dviratininkei atiteko 85 pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo ir 100 pasaulio reitingo taškų pelnė Europos čempionė austrė Christina Kollmann-Forstner. Ji 60 km trasą, kurios bendras pakilimas – 3200 m, įveikė per 3 val. 50 min. 1 sek. K. Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 3 min. 16 sek. Trečiąją vietą užėmė kita italė Mara Fumagalli (+4.48).

„Ši antroji vieta man prilygsta pergalei, – sakė K. Sosna, kuri varžybų metu neišvengė griuvimo. – Lenktynės buvo neįtikėtinai sunkios, bet man pavyko išlaikyti tempą. Varžybos buvo svarbios, nes tai – mūsų komandos rėmėjo „namų“ varžybos.“

60 km lenktynėse dalyvavo 86 dviratininkės iš 14 šalių.

K. Sosna šį sezoną iškovojo 11 pergalių.