42
Serbija – Kosta Rika 1:0 (nuotr. SCANPIX)

32-ejų gynėjas Aleksandaras Kolarovas tobulai realizavo tolimą baudos smūgį, padėdamas Serbijos rinktinei iškovoti minimalią pergalę. Balkanų pusiasalio komanda pirmosiose pasaulio čempionato rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo Kosta Rikos futbolininkus.

42

Samaroje vykusio mačo pradžioje porą kartų varžovų vartams smūgiais galva pagrasino Geancarlo Gonzalezas. Gynėjas pirmąsyk mušė tiesiai į vartininką Vladimirą Stojkovičių. Vėliau kostarikietis į stačiakampį nepataikė.

Serbijos rinktinė varžovams nemažai bėdų kėlė dešiniajame krašte, kuriame aktyviai žaidė gynėjas Branislavas Ivanovičius ir saugas Dušanas Tadičius.

Europiečiai geriausią galimybę turėjo kėlinio pabaigoje. Sergejus Milinkovičius-Savičius išbėgo vienas prieš vartininką, bet mušė silpnai ir tiesiai Keylorui Navui į rankas.

Po pertraukos panašioje situacijoje atsidūrė Aleksandaras Mitrovičius. Fantastiškai sužaidęs K. Navas puolėjo smūgį atrėmė.

Visas mačo lygtis išsprendė 56-oji minutė. Įvartį nuostabiu tolimu baudos smūgiu pelnė gynėjas A. Kolarovas.

Serbijos rinktinė rungtynių pabaigoje turėjo dar kelias galimybes įmušti, bet to padaryti nepavyko.

Per pridėtą dvikovos laiką apsistumdė serbas Nemanja Matičius ir kamuolio nenorėjęs atiduoti vienas oficialių Kosta Rikos rinktinės asmenų. Peštukus pavyko išskirti, teisėjas jokių sankcijų nesiėmė.

E grupėje taip pat rungtyniaus Brazilijos ir Šveicarijos komandos. Jos pirmąjį mačą žais sekmadienį tarpusavyje.