Šeštadienį Rusijoje sužaistos ketverios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Geriausiai sekėsi Europos rinktinėms. Viena jų – Islandijos komanda – lygiosiomis 1:1 (1:1) baigė mačą su Lionelio Messi vedama Argentinos ekipa. Viena ryškiausių čempionato žvaigždžių nerealizavo 11 metrų baudinio.

Tai įvyko 64-ąją rungtynių minutę. L. Messi smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas Hannesas Halldorssonas.

Pirmojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais.

19-ąją minutę tikslus buvo Sergio Aguero. Argentinietis gavo kamuolį baudos aikštelės viduryje ir galingu smūgiu įmušė į viršutinį vartų kampą.

23-ąją minutę rezultatą išlygino sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojęs islandas Alfredas Finnbogasonas.

Kitose D grupės rungtynėse, kurios vyko Kaliningrade, Kroatijos rinktinė 2:0 (1:0) nugalėjo Nigerijos komandą.

32-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Oghenekaro Etebo. 71-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Luka Modričius.

Kroatai (3 taškai) tapo D grupės lyderiais, islandai ir argentiniečiai turi po tašką. Nigerijos rinktinė – nieko.

C grupėje pergalingai startavo danai, 1:0 (0:0) nugalėję Peru futbolininkus.

Pietų Amerikos rinktinę per pridėtą pirmojo kėlinio laiką į priekį galėjo išvesti Christianas Cueva. Saugas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Tris Danijos rinktinės taškus lėmė Yussufo Poulseno įvartis 59-ąją minutę.

Kitose C grupės rungtynėse prancūzai 2:1 įveikė australus.

Prancūzijos ir Danijos komandos turi po tris taškus, Australijos bei Peru – nieko.