66
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos ir Portugalijos rinktinės sukūrė kol kas gražiausią spektaklį Rusijoje vykstančiame pasaulio čempionate, o įspūdingą pasirodymą surengė Cristiano Ronaldo.

66

Kai jau atrodė, kad ispanai švęs pergalę ir įsirašys tris taškus, C.Ronaldo pelnė įspūdingą įvartį, leidusį portugalams pasiekti lygiąsias 3:3 (2:1). 33-ejų puolėjas Europos čempionams pelnė visus tris įvarčius.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 4-ąją minutę, kai baudos aikštelėje prieš C.Ronaldo taisykles pažeidė Nacho. 33-ejų puolėjas stojo mušti 11 m baudinio ir nepaliko jokių vilčių Davidui De Gea.

Po šio epizodo iniciatyvą perėmė ispanai, bet Portugalija surengė kelias labai pavojingas kontraatakas, bet jų išpildymas svarbiausioje fazėje buvo nesėkmingas.

Neįmuši tu, įmuša tau. Šią frazę patvirtino Diego Costa, kuris gražiai apžaidė kelis portugalų gynėjus ir 24-ąją minutę išlygino rezultatą.

Po šio epizodo Ispanija vos neįmušė antro įvarčio, bet galiausiai patys turėjo traukti kamuolį iš vartų tinklo.

D.De Gea padarė nedovanotiną klaidą bandydamas atremti stiprų C.Ronaldo smūgį prieš pat pirmo kėlinio pabaigą – antrasis įvartis CR7 sąskaitoje (44 min.) ir portugalai pirmavo 2:1.

Vis tik persvara jie džiaugėsi neilgai. 55-ąją minutę po puikiai išpildytos standartinės situacijos antrą įvartį pelnė Diego Costa.

Vos po trijų minučių įspūdingą įvartį pelnė ir Nacho, išvesdamas Ispaniją į priekį 3:2.

Portugalija niekaip nesukūrė pavojingo epizodo, nors metė tam visas pajėgas. Vis tik 88-ąją minutę C.Ronaldo uždirbo baudos smūgį ir pats jį realizavo, dar kartą nepalikdamas jokių vilčių D.De Gea.

Po šio mačo B grupės lyderiais su trimis taškais tapo Iranas. Ispanai ir portugalai dalinasi antrą-trečią vietas, Marokas žengia paskutinis.