66
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Portugalijos futbolo rinktinė pasaulio futbolo čempionato Rusijoje starte išplėšė įspūdingas lygiąsias 3:3 prieš Ispanijos rinktinę, o jos lyderis Cristiano Ronaldo dar kartą įrašė savo vardą į istoriją.

66

Jis pelnė visus tris įvarčius savo rinktinei. Jis tapo vyriausiu pasaulio čempionatu žaidėju, kuriam pavyko pelnyti „Hattrick’ą“. Tačiau ne tai tapo įspūdingiausiu jo pasiekimu.

33-ejų puolėjas 4-ąją minutę realizavo 11 m baudinį, kurį pats ir uždirbo. Būtent su šiuo smūgiu jis ir įsirašė savo vardą į futbolo istorijos metraščius.

Pasaulio čempionatas Rusijoje tapo aštuntuoju didžiuoju turnyru, kuriame jis vilkėdamas nacionalinės rinktinės marškinėlius pelnė bent įvartį. Tokio pasiekimo joks kitas žaidėjas dar nebuvo užfiksavęs.

Didžiaisiais turnyrais taip pat laikomi Europos bei Amerikos čempionatai. Kartu tai jau buvo ketvirtosios pasaulio pirmenybės, kuriose C.Ronaldo pasižymėjo įvarčiu.

Tą jis buvo padaręs 2006, 2010 ir 2014 metais. Jis tapo vos ketvirtuoju žaidėju, galinčiu tuo pasigirti – be jo tą pasiekę yra brazilas Pele bei vokiečiai Uwe Seeleris bei Miroslavas Klose.

Antrą rungtynių įvartį C.Ronaldo pelnė 44-ąją minutę, o paskutinį 88-ąją fantastišku baudos smūgiu.

Per pirmus tris pasaulio čempionatus, kuriuose dalyvavo, CR7 per 13 rungtynių viso buvo pasižymėjęs tris kartus. Dabar jis tą pasiekė jau per pirmas pirmenybių Rusijoje rungtynes.