16
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkai laimėjo lemiamas rungtynes prieš Hjustono „Rockets“ 101:92 (19:24, 24:30, 33:15, 25:23) ir triumfavę Vakarų konferencijos finalo serijoje 4-3 žais didžiajame NBA finale.

16

Jame jie ketvirtus metus iš eilės susitiks su Klivlando „Cavaliers“.

„Rockets“ krepšininkai septintosiose serijos rungtynėse vertėsi be Chriso Paulo. „Warriors“ krepšininkams nepadėjo Andre Iguodala.

Šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą, bet jį išvaistė per trečią kėlinį, kurį pralaimėjo 15:33.

Didžiausia „Rockets“ persvara vienu metu siekė net 15 taškų, bet išsaugoti jos nesugebėjo.

Nugalėtojams Kevinas Durantas pelnė 34 taškus (6/10 dvit., 5/11 trit., 7/10 baud.), o Stephenas Curry buvo per žingsnį nuo trigubo dublio. Gynėjas surinko 27 taškus (7/15 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius.

19 taškų pridėjo Klay Thomsponas.

„Rockets“ ekipai Jamesas Hardenas pelnė 32 (2/13 trit.), Ericas Gordonas 23, Clintas Capela 20 taškų (9 atk. kam.).

Hjustono krepšininkai realizavo vos 7 tritaškius iš 44 (15,9 proc.), kai NBA čempionų titulą ginantys „Warriors“ nariai – 16/39 (41 proc.).