Futbolo sirgaliai pašėlo: reikalauja nubausti M.Salah sutraumavusį S.Ramosą

Šeštadienį nusileido UEFA Čempionų lygos uždanga. Po finalo rungtynių paaiškėjo, kad trečią kartą iš eilės turnyre triumfavo Madrido „Real“ futbolininkai, tačiau dar tik įpusėjus pirmajam kėliniui įvyko tai, kas labai supykdė daugelį futbolo sirgalių.

Sergio Ramosas ir Mohamedas Salah (nuotr. SCANPIX)

Tiksint 24-ai minutei „Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah įsivėlė į dvikovą dėl kamuolio su „Real“ kapitonu Sergio Ramosu ir nukritęs ant vejos smarkiai susižeidė petį.

Nors M.Salah ir bandė toliau rungtyniauti, galiausiai „Liverpool“ teko atlikti priverstinį keitimą. M.Salah aikštę paliko su ašaromis akyse, o anglai, netekę savo lyderio, galiausiai pralaimėjo finalą.

Po rungtynių kilo nemažai diskusijų dėl konkretaus epizodo, kuomet M.Salah ir S.Ramosas krito ant vejos.

Manoma, kad S.Ramosas specialiai nepaleido egiptiečio, jog šis kuo skausmingiau nusileistų ant vejos.

Ispanas dėl šio veiksmo jokios bausmės nesulaukė, tačiau dabar internete plinta peticija, kurios tikslas – nubausti taip pasielgusį futbolininką.

Sergio Ramosas ir Mohamedas Salah (nuotr. SCANPIX)

Tokia peticija jau surinko daugiau nei 200 tūkst. parašų.

„S.Ramosas specialiai laikė M.Salah ranką po savo pažastimi ir jos nepaleido, dėl to ir buvo išnarintas petys. Dėl to M.Salah praleido ne tik likusią rungtynių dalį, bet ir gali nedalyvauti pasaulio čempionate. Negana to, S.Ramosas elgėsi taip, lyg „Liverpool“ žaidėjai specialiai prieš jį prasiženginėjo, dėl to teisėjas skyrė Sadio Mane geltoną kortelę, kurios jis nebuvo vertas.

REKLAMA

S.Ramosas rodo labai netinkamą pavyzdį ateities kartoms. Vietoje to, kad laimėtų rungtynes sąžiningai, jis naudoja tokius triukus, kurie pamina sąžiningo žaidimo standartus. UEFA ir FIFA turėtų imtis atitinkamų veiksmų prieš tokius futbolininkus, rungtynių metu turėtų būti naudojamos vaizdo pakartojimo sistemos“, - teigiama peticijoje.

Pažymėtina, jog po rungtynių S.Ramosas viešai atsiprašė M.Salah ir savo „Twitter“ paskyroje parašė jį palaikančią žinutę, linkinčią greičiau pasveikti.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų