132
„Golden State Warriors“ – Hjustono „Rockets“ 115:86 (nuotr. SCANPIX)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finale taip pat prireiks septintųjų rungtynių. Šeštajame serijos iki keturių pergalių mače titulą ginanti „Golden State Warriors“ namuose 115:86 (22:39, 29:22, 33:16, 31:9) sutriuškino reguliariojo sezono nugalėtoją Hjustono „Rockets“.

132

Susitikimą geriau pradėjo „Rockets“. Pirmasis kėlinys buvo rimta Hjustono krepšininkų paraiška. Ketvirtį svečiai laimėjo 39:22.

„Rockets“ ilgai nedžiūgavo. Antrajame kėlinyje skirtumas ištirpo iki penkių taškų (45:50).

Antroji rungtynių dalis tapo tikru „Golden State Warriors“ benefisu. Čempionai trečiąjį kėlinį laimėjo 33:16, ketvirtąjį – 31:9. Bendras antrosios mačo pusės rezultatas – 64:25.

„Golden State Warriors“ atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų – 26:13. Šeimininkai blokavo 10 varžovų metimų, „Rockets“ – du. Čempionai mažiau klydo – 12:21.

Didysis „Warriors“ trejetas – Klay Thompsonas, Stephenas Curry ir Kevinas Durantas – pelnė 76 procentus komandos taškų – 87 iš 115.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 35 (13/23 metimų, 6 atkovoti kamuoliai), Stephenas Curry 29 (12/23 met., 6 rezultatyvūs perdavimai, 5 atk. kam.), Kevinas Durantas 23 (6/17 met., 10/14 baudų, 7 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (10/24 met., 8/9 baud., 9 rez. perd., 7 atk. kam.), Ericas Gordonas 19 (7/12 met., 5 klaidos), Trevoras Ariza 14 (6/18 met.), Geraldas Greenas 11.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas – 3:3. Lemiamos rungtynės vyks Hjustone.

„Rockets“ pirmąjį mačą namie pralaimėjo 106:119, o antrajame nugalėjo 127:105. Taip pat atsitiko ir svečiuose – nusileista 85:126 bei laimėta 95:92. Penktosiose rungtynėse Hjustono krepšininkai šventė pergalę 98:94.

„Rockets“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“, antrajame – tokiu pat rezultatu Jutos „Jazz“.

„Golden State Warriors“ abu varžovus irgi pranoko 4:1. Pirmajame etape – San Antonijo „Spurs“, antrajame – Naujojo Orleano „Pelicans“.

Hjustono komanda (65 pergalės / 17 pralaimėjimų) buvo stipriausia reguliariajame sezone. „Golden State Warriors“ (58/24) Vakaruose užėmė antrąją vietą.