Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę per dvi dienas ir baigė LKL ketvirtfinalio seriją. Žalgiriečiai namuose 84:69 (21:19, 27:15, 19:16, 17:19) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir laimėjo seriją 3:0 bei žengė į pusfinalį.

Kėdainių „Nevėžis“ šįkart Lietuvos čempionams grasino tik pusantro kėlinio. Pirmajame ketvirtyje svečiai net turėjo 6 taškų pranašumą, bet iniciatyvos ėmėsi Edgaras Ulanovas, kuris pelnė 6 taškus iš eilės ir padėjo „Žalgiriui“ laimėti kėlinį 21:19.

Intriga išnyko antrojo kėlinio antroje pusėje, kai šeimininkai spurtavo ir prieš pertrauką jau pirmavo 48:34.

Po pertraukos „Žalgiris“ ir toliau dominavo ir „Nevėžis“ rimčiau pasipriešinti nesugebėjo.

Taškus šiose rungtynėse pelnė visi Kauno „Žalgirio“ žaidėjai. Rezultatyviausias buvo 13 taškų surinkęs Brandonas Daviesas.

Kėdainių ekipai 21 tašką pelnė Gintautas Matulis, kuris pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse leido pailsėti kapitonui Pauliui Jankūnui.

Prieš rungtynes Kėdainių klubo krepšininkai grasino nevykti į Kauną dėl vėluojančių atlyginimų, bet galiausiai susitarė su vadovybe ir užbaigė sezoną LKL.

Dar prieš išvykdamas į Eurolygos finalo ketvertą Kauno klubas pergalingai 95:70 pradėjo ketvirtfinalio seriją. Antrąsias rungtynes ketvirtadienį Kėdainiuose 96:75 taip pat laimėjo „Žalgiris“.

Pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“. Kitame pusfinalyje susitinka Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“.

„Žalgiris“: B.Daviesas 13, A.Milaknis 12, E.Ulanovas ir B.Udrihas po 10.

„Nevėžis“: G.Matulis 21, L.Medfordas 16.