93
„Golden State Warriors“ – Hjustono „Rockets“ 92:95 (nuotr. SCANPIX)

Hjustono „Rockets“ išlygino Vakarų konferencijos finalo su „Golden State Warriors“ krepšininkais rezultatą – 2:2. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas. Jis antrojo kėlinio viduryje pasižymėjo galingu dėjimu.

93

„Rockets“ lyderis po prasiveržimo kamuolį iš viršaus į krepšį įgrūdo per varžovą – Draymondą Greeną. Pastarajam užfiksuota pražanga.

J. Hardenas buvo rezultatyviausias komandoje, iš viso pelnęs 30 taškų. Krepšininkas pataikė 11 metimų iš 26 ir visas penkias baudas.

Hjustono komanda svečiuose triumfavo 95:92.