93
„Golden State Warriors“ – Hjustono „Rockets“ 92:95 (nuotr. SCANPIX)

Reguliariojo sezono nugalėtojai nepasiduoda. Hjustono „Rockets“ išlygino Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2.

93

„Rockets“ svečiuose 95:92 (19:28, 34:18, 17:34, 25:12) nugalėjo titulą ginantį „Golden State Warriors“.

Hjustono komanda rungtynių pradžioje beveik pusę kėlinio nepelnė taškų – 0:12.

„Rockets“ iki antrojo kėlinio pabaigos vijosi varžovus. Rezultatas tapo lygus (41:41). Vėliau svečiai įgijo dviženklę persvarą (53:43).

Tokį pat pranašumą po trečiojo ketvirčio turėjo „Golden State Warriors“ – 80:70.

Lemiamo kėlinio pradžioje šeimininkų persvara dar labiau išaugo (82:70). Tada „Rockets“ spurtavo 9:0 (79:82). Galiausiai Hjustono krepšininkai perlaužė rungtynių eigą ir nugalėjo.

„Rockets“ metė 27 baudas, „Golden State Warriors“ – 14. Pastaroji komanda atkovojo dvigubai daugiau kamuolių puldama – 16:8.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 28 (10/26 metimų, 6 atkovoti kamuoliai), Kevinas Durantas 27 (9/24 met., 8/8 baudų, 12 atk. kam.), Draymondas Greenas 11 (13 atk. kam., 8 rezultatyvūs perdavimai), Klay Thompsonas 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (11/26 met., 5/5 baud.), Chrisas Paulas 27 (10/20 met.), Ericas Gordonas 14 (5/5 baud.).

Serijos rezultatas tapo lygus 2:2.

Penktosios rungtynės bus žaidžiamos Hjustone.

Ten „Golden State Warriors“ pirmajame mače šventė pergalę 119:106, o antrąjį pralaimėjo 105:127. Čempionai trečiajame susitikime buvo stipresni 126:85.

„Rockets“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 eliminavo Minesotos „Timberwolves“, antrajame – tokiu pat rezultatu Jutos „Jazz“.

„Golden State Warriors“ irgi laimėjo 4:1 – prieš San Antonijo „Spurs“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“.

„Rockets“ (65 pergalės / 17 pralaimėjimų) – reguliariojo sezono nugalėtoja. „Golden State Warriors“ (58/24) Vakaruose buvo antra.