Pasaulio ledo ritulio čempionatas Danijoje baigėsi Švedijos triumfu. Švedai finale po baudinių serijos 3:2 nugalėjo Šveicariją ir apgynė čempionų titulą.

Pirmajame kėlinyje Šveicariją į priekį išvedė Nino Niederreiteris, tačiau netrukus rezultatą išlygino Gustavas Nyquistas.

Antrajame kėlinyje šveicarai ir vėl išsiveržė į priekį po Timo Meierio įvarčio. Tačiau lygybę atstatė Mika Zibanejadas.

Trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių ir komandos žaidė pratęsimą. Jo metu nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo. Ekipos stojo mušti baudinių.

Pirmąjį baudinį realizavo Svenas Andrighetto, o rezultatą išlygino Oliveris Ekmanas Larssonas. Filipas Forsbergas įmušė pergalingą baudinį Švedijos rinktinei.

Ji pasaulio čempionate triumfavo trečią kartą per šešerius metus ir iškovojo 11-ąjį titulą.

Šveicarijos komanda finale žaidė trečią kartą istorijoje, kai netikėtai pusfinalyje 3:2 nugalėjo Kanadą. Šveicarai vicečempionais tapo 1935 ir 2013 metais.

Kovą dėl trečiosios vietos laimėjo JAV rinktinė, kuri 4:1 nugalėjo Kanados komandą. Favoritais laikyti kanadiečiai netikėtai liko be medalių.