50
Madrido „Real“ – Maskvos CSKA 92:83 (nuotr. Fotodiena.lt)

Paaiškėjo Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygos finalo ketverto rungtynėse dėl trečiosios vietos. Jais tapo reguliariojo sezono nugalėtojai Maskvos CSKA krepšininkai, pusfinalyje pralaimėję Madrido „Real“.

50

Ispanijos grandai penktadienį triumfavo 92:83 (20:30, 27:16, 16:10, 29:27). „Real“ sekmadienį finale susikaus su titulą ginančia Stambulo „Fenerbahče“.

Rusijos komandai rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. CSKA pirmąjį kėlinį laimėjo rekordine persvara – 30:20.

„Real“ antrajame ketvirtyje pasivijo varžovus. Prasidėjo antkakli ir permaininga kova.

Viskas rungtynių lygtis išsprendė Madrido krepšininkų atkarpa trečiajame kėlinyje 13:0 (60:51).

Per likusį laiką „Real“ varžovų arčiau savęs neprisileido. Didžiausias persvara pasiekta 33-ąją minutę – 73:61.

„Real“ metė 36 baudas, CSKA – 19.

„Real“: Luka Dončičius 16 (6/8 baudų, 7 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos), Sergio Llullas 16 (5 rezultatyvūs perdavimai), Gustavo Ayonas 12 (11 atk. kam., 7 išpr. praž., 5 klaidos), Trey Thompkinsas 12 (6 atk. kam.).

CSKA: Nando De Colo 20 (6/6 baud., 7 išpr. praž.), Kyle’as Hinesas 16 (6/10 dvitaškių, 9 atk. kam.), Willas Clyburnas 16 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 15.