18
„Warriors“ – „Rockets“ rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Stephenas Curry tris kėlinius šaudė pro šalį, jo „Golden State Warriors“ negalėjo sulaikyti Jameso Hardeno ir Erico Gordono dueto, o Vakarų konferencijos finalo serijoje atstatyta lygybė.

18

Hiustono „Rockets“ atsitiesė po smūgio pirmose serijos rungtynėse ir šįkart namie 127:105 (26:21, 38:29, 31:29, 32:26) patiesė titulą ginančią Oklando komandą.

„Rockets“ savo varžovus užnugaryje dviženkliu atstumu laikė didžiąją rungtynių dalį.

Pirmajame kėlinyje „Warriors“ pirmavo 18:16, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0, o rungtynių svarstyklės į kitą pusę nuo to laiko nebepersikreipė.

„Warriors“ komandai šįkart buvo itin sunku sulaikyti „Rockets“ tandemą – Hardeną ir Gordoną. Pirmasis pelnė 27 taškus (6/9 dvit., 3/15 trit.), 6/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Gordonas krepšį atakavo gerokai sėkmingiau ir pelnė tiek pat taškų (2/6 dvit., 6/9 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir dukart atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias karjeros atkrintamosiose rungtynes sužaidė ir 22 taškus (3/3 dvit., 5/6 trit., 1/2 baud. met.) pelnęs P.J. Tuckeris.

„Warriors“ vežimą nepailsdamas traukė Kevinas Durantas, pelnęs 38 taškus (10/15 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud. met.).

Jam itin trūko kitų komandos draugų pagalbos, o ypač – Curry. Pastarasis per tris kėlinius nepataikė nė vieno tolimo metimo iš 6, o mačą baigė realizavęs viso labo vieną tritaškį ir pelnęs 16 taškų (6/11 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud. met.).

Vieną tritaškį jis pataikė ir pirmose šios serijos rungtynėse, o tai yra pirmasis kartas Curry karjeroje, kai taip vangiai iš toli jis šaudo antrajame susitikime iš eilės.

Tai buvo ketvirtas prasčiausias „Warriors“ mačas atkrintamosiose, treniruojant Steve'ui Kerrui. Gera naujiena čempionams yra ta, kad po 4 iš 5 prasčiausių mačų „Warriors“ kitas rungtynes laimėjo.

Dabar serija iš Hiustono persikels į Oklandą.

„Rockets“: Ericas Gordonas ir Jamesas Hardenas (10 atk. kam.) po 27, P.J. Tuckeris 22, Trevoras Ariza 19, Chrisas Paulas 16.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38, Stephenas Curry 16, Klay Thompsonas 8, Quinnas Cookas 7.