Prie „Jonavos“ vairo stojęs strategas Darius Gvildys su nukraujavusia komanda sugebėjo iškovoti tašką. Jonaviečiai Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo susitikime namuose be įvarčių išsiskyrė su „Trakais“ – 0:0.

2-ąją minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį. „Trakų“ atakų lyderis Etienne’as iššoko prieš vartininką Guilherme Cioletti, tačiau iš gana aštraus kampo smūgiavo tiesiai į vartų sargą.

D. Gvildys nuo pat rungtynių pradžios į kovą metė 18-metį Gytį Vasylių, tiesa, jo pasirodymas ilgai netruko. Jaunasis futbolininkas patyrė traumą ir 22-ąją minutę buvo pakeistas.

„Trakai“ turėjo labai akivaizdžią kamuolio kontrolės persvarą, visgi, jonaviečiai gana patikimai gynėsi ir vis atsakydavo kontratakų metu. Jose pastebimas buvo Ernestas Veliulis ir broliai Eliošiai.

„Jonava“ netikėtai aktyviai pradėjo antrąjį susitikimo kėlinį. Tos atkarpos metu itin išsiskyrė E. Veliulis. Saugas atliko keletą aštrių perdavimų iš kairiojo krašto, be to, surengė gražų reidą, kurio metu smūgiavo į Tomą Švedkauską.

Svečiai toliau kontroliavo kamuolį, rengė pozicines atakas, tačiau Olego Vasilenkos kariaunai trūko sėkmės. Tiek po Diniaro Bilialetdinovo, tiek po Vaidoto Šilėno pavojingų smūgių kamuolys galėjo atsidurti vartų tinkle, bet jo skriejimo trajektorijoje pasitaikydavo komandos draugas.

Tokiu būdu „Trakai“ nepelnė įvarčio ketvirtajame mače iš eilės ir su 20 taškų vis dar lieka treti. „Atlantas“, sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau, turi 18 taškų.

Savo ruožtu „Jonava“ iškovojo 11-ąjį tašką bei vis dar žengia paskutinė – aštunta.