„Stumbras“ atsirevanšavo „Palangai“

Lietuvos futbolo A lygos 14 turo rungtynės tarp „Palangos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų baigėsi kauniečių pergale rezultatu 2:0.

Pirmame kėlinyje abi komandos vengė atsiverti ir pirmiausiai rūpinosi savų vartų saugumu.

Aktyvesni atakose buvo „Stumbro“ futbolininkai, jie ir sukūrė pirmąjį pavojingą epizodą. 41-ąją minutę Lucasas Villela pabandė įmušti iš toli, bet kamuolys pataikė į virpstą.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Stumbras“ gavo auksinį šansą, kai Mindaugas Bagužis prasižengė baudos aikštelėje. Vis tik 11 m baudinio Nasro Boucharebas nerealizavo – jo smūgį atrėmė Tadas Norbutas.

Antrame kėlinyje „Stumbro“ komanda pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Kgaogelo Sekgota ir Dominykas Galkevičius.