„Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos čempiono titulą

Klaipėdos „Dragūnas“ apgynė Lietuvos rankinio lygos čempiono titulą. Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje trečiąsias serijos rungtynes prieš „Šviesą“ laimėjo rezultatu 31:27 (18:10) ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3:0.

Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai žaidę Klaipėdos rankininkai pradėjo kontroliuoti rungtynes. Įpusėjus pirmajam kėliniui, „Dragūnas“ pirmavo 10:6, o „Šviesai“ nesurandant savojo žaidimo puolime, Klaipėdos klubas vilniečius baudė greitų atakų metu. Prieš ilgąją pertrauką „Dragūnas“ turėjo aštuonių įvarčių persvarą (18:10).

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubui intrigos sugrąžinti nepavyko. Nors VHC „Šviesa“ pora kartų priartėjo iki šešių įvarčių atsilikimo, tačiau perlaužti rungtynių jiems taip ir nepavyko. Susitikimo pabaigoje vilniečiai dar sumažino savąjį atsilikimą, tačiau pergalę (31:27) šventė „Dragūno“ rankininkai, kurie antrus metus iš eilės „sausu“ rezultatu laimėjo finalo seriją.

„Dragūnas“ per atkrintamąsias varžybas nesuklupo nė karto. Ketvirtfinalyje Artūro Juškėno vadovaujama komanda 2:0 įveikė Varėnos „Ūlą“, pusfinalyje tokiu pat rezultatu įveiktas KTU klubas, o finalo serijoje 3:0 nugalėta VHC „Šviesa“. Nuo 2010-ųjų Klaipėdos klubas kartą netapo lygos čempionu, 2015–2016 m. sezone juos finale buvo įveikęs Alytaus „Varsos“ klubas.

Trečiąją vietą lygoje užėmė Kauno „Granito-Kario“ ekipa, kuri mažajame finale serijoje iki trijų pergalių nugalėjo KTU rankininkus.

„Dragūnas“: Laurynas Palevičius 9, Gintaras Cibulskis 5, Lukas Vanagas 4, Lukas Juškėnas, Laurynas Simonavičius ir Alain Romeo Eyebe po 3.

„Šviesa“: Valdas Drabavičius 11, Karolis Antanavičius 6, Tomas Bernatavičius 5, Tadas Rasakevičius 2.